Spoštovani učenci, starši in skrbniki,

letos se tradicionalno pridružujemo akciji Rdečega križa OTROCI ZA OTROKE, hkrati pa bomo zbirali šolske potrebščine tudi za naše učence, ki potrebujejo pomoč.

Dobrodelna akcija, je odlična priložnost, da spregovorimo o medsebojni pomoči, solidarnosti, prostovoljstvu, humanosti. Starejši smo zgled otrokom, zato vas vabimo, da s svojimi dejanji spodbudite otroke, da se skupaj vključimo v akcijo Otroci za otroke.

V času od 8. 5. do 15. 5. 2024 bom zbirali NOVE šolske potrebščine: voščenke, barvice, zvezke, radirke, ravnila, barvni papir ali druge šolske potrebščine, glede na svoje zmožnosti. Lahko pa podarite 1 € za pomoč otrokom iz socialno ogroženih družin.  Otroci naj šolske potrebščine in morebitni finančni prispevek, oddajo razredniku, do srede, 15. 5. 2024.

Za sodelovanje se vam v naprej zahvaljujemo.

Lendita Kljajić Garbajs, ravnateljica