Aktiv sveta staršev

Aktiv svetov staršev ljubljanskih osnovnih šol

Dragi starši!

Na podlagi sklepa Sveta staršev FRS smo soglasno pristopili k Aktivu svetov staršev ljubljanskih osnovnih šol že leta 2005. Aktiv je izredno strokoven in lahko v veliki meri pomaga vsem otrokom, staršem in šolam pri uveljavljanju in izboljševanju vseh procesov pedagoškega dela in učenja v osnovni šoli.

Zaradi obširnosti posameznih področij dela se je najbolje preko spletne strani Aktiva seznaniti z vsebino itd.

Na spletni strani boste našli tudi večino spletnih naslovov s področja osnovnošolskega izobraževanja, ki vam bodo znatno olajšala iskanje odgovorov na vprašanja vezana na osnovnošolski proces in tudi dala nekaj odgovorov glede vpisa v srednje šole.

Zastopa nas g. Aleš Gros.

Povezava do aktiva svetov staršev ljubljanskih osnovnih šol