Fotografije 22-23

Šolsko leto 2022/23

Podatki in slike na spletni strani so izključna last šole ali avtorjev. Slik in drugega gradiva ni dovoljeno obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja avtorjev oziroma šole.

Obiskali so nas učenci iz Prage.

Učenci od 1. do 9. razreda ter učitelji so se s kratkim kulturnim programom in spominskim darilcem poslovili od generacije devetošolcev 2014-2023. Foto: Urša Makovec.

LIKOVNI EX TEMPORE Z učenci 6., 7., 8. in 9. razreda smo v torek, 13. 6. in v sredo 14. 6. 2023 imeli LIKOVNI EX TEMPORE. Učenci so v različnih risarskih in slikarskih tehnikah ustvarjali na temo drevesa. Nastali so zanimivi izdelki. Foto: Damjana Stopar

Anketa o prehrani 2023. Foto: Pavel Virant

Jadralni tabor 2023 uspel. Foto: Tanja Čarman

Uspešno smo zaključili naše drugo leto v MEPI družini. Se vidimo prihodnje leto! Foto: Simon Kurinčič

Šola v naravi za 7. razred 2023. Foto: Pavel V.

Šola v naravi za 1. razred 2023. Foto: Jasmina Z.

Naravoslovni dan na Biotehniški fakulteti v Ljubljani. Foto: Simon Kurinčič

Junaki našega časa - prireditev v Žalcu. Foto: Matevž C.

Utrinki z MEPI odprave po Gorjancih 2023. Foto: Simon K., Tadej G.

Šola v naravi za 2. razred 2023. Imamo se fino. Foto: Tanja Hrkač

27. MEDNARODNI LIKOVNI EX TEMPORE OŠ JURIJA VEGE MORAVČE V petek, 5. maja so se učenci 8. razreda Kiana, Stela in Aleksander udeležili 27. mednarodnega likovnega ex tempora, ki je bil tokrat posvečen 800 letnici Doba in je potekal na trgu Sv. Martina v Dobu. Tema likovnega ustvarjanja je bila MOJ KRAJ PRAZNUJE. Foto: Damjana S.

Zdaj že tradicionalni dogodek "Noč knjige" se je zgodil 20. in 21. aprila. Foto: Božo S. in Lea V.

Že tradicionalna kulturna prireditev "Pozdrav pomladi 2023" se je zgodila 4. 4. 2023 v Ljudskem domu. Tokrat je imela tudi dobrodelno noto. Foto: Božo Starašinič

Utrinki z dvodnevnega pripravljalnega MEPI tabora na Pohorju 2023. Foto: Tadej, Taja, Aleksandra in Simon

Naravoslovni dan za 4. razrede - Planinska jama in Rakov Škocjan (Foto: Tina Jama Kovač)

Zimska šola v naravi za 3. razred – Kope 2023. (Foto: Urša M.)

V sredo, 22. 2. 2023, smo se udeležili polfinala DP v skokih z MPP, ki se je odvijalo v Škofji Loki. Učenci in učenke so se zopet izkazali. (Foto: Urša M.)

Šola v naravi za 4. razred, CŠOD Planinka 2023. (Foto: učitelji spremljevalci)

Šola v naravi za 5. razred v CŠOD Radenci (Foto: M. Likar)

Zopet smo se udeležili Zmajevega karnevala v Ljubljani. (Foto: Božo S.)

Šola v naravi za 6. razred (CŠOD Cerkno 2022/23) Foto: Petra K.

Proslava - dan samostojnosti in enotnosti 2022 (Foto: Božo S.)

V torek, 13.12.2022, smo se udeležili finala DP v akrobatiki. Mlajši dečki so zasedli 2. mesto, starejši dečki pa 1. mesto, torej so državni prvaki. Državni prvak posamezno je postal tudi Maj Zalaznik. Vsem tekmovalcem čestitamo in res smo zelooo ponosni na vse nastopajoče. Foto: Urša Makovec

Izdelava izdelkov za novoletni sejem in sejem 2022.

V okviru projekta Naša mala knjižica, nas je (1.B) v torek, 8. 11., obiskala pisateljica Biljana S. Crvenkovska, avtorica knjige Nevidna hiša. Pisateljica je otrokom prebrala knjigo in se pogovorila o vsebini knjige. Sledila je delavnica, ki je trajala 45 minut. Lepo smo se imeli, uživali in ustvarjali. Foto: Danijela D.

Obiskali smo Muzej pošte in telekomunikacij v Polhovem Gradcu. Spoznali smo zgodovino pošiljanja sporočil in izdelali ter preizkusili telegraf. Foto: Simon K.

Obiskali so nas otroci vrtca Sapramiška. Skupaj s prvošolci so se zabavali v naši gozdni šoli. Foto: Nina Š.

Danes smo obiskali tehnološki zavod 404 in imeli pri njih tri delavnice s področja trajnostnega razvoja in čiste energije. Foto: Simon K.

Tekmovanje v jesenskem krosu ljubljanskih osnovnošolk in osnovnošolcev, Tivoli 12.10.2022 Foto: Jasmina Z.

Šola v naravi za 8. razred v CŠOD Peca na Koroškem 2022 (Foto: Simon K., Taja B. in Tadej G.)

Izkoristili smo lepo vreme in jo mahnili na Veliko planino (8. in 9. razred), ter na Planino nad Vrhniko (6. in 7. razred). V dolini pa megla.... Foto: Simon K. in Damjana S.

Športni dan Gremo v kolo park - Rajd park Fužine za 4. razred. Foto: Jasmina Z.

Športni dan - GIBALNA ABECEDA, za učence od 1. do 3. razreda. (28. 9. 2022) Foto: Peter, Urša, Jasmina

V petek, 23. 9., smo skočili na Toško Čelo. Super vreme, lepa pot in dobri flancati. Uživali smo. 3.a in b razred (Foto: Urša M.)

Učenci 8. razredov so se podučili o osnovah robotike in se tudi sami preizkusili v sestavljanju in programiranju robota, ki mora čim hitreje sam slediti črti. Na koncu je sledila tudi tekma ekip. Foto: Simon K.

Foto: Nik Rovan, Božo Starašinič in Peter Benedetič

(Skupno 15.420 obiskov, današnjih obiskov 1)