Fotografije 21-22

Šolsko leto 2021/22

Podatki in slike na spletni strani so izključna last šole ali avtorjev. Slik in drugega gradiva ni dovoljeno obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja avtorjev oziroma šole.

TD za 9. razred - GRADBENIŠTVO in GEODEZIJA

9. razredi smo obiskali Srednjo gradbeno, geodetsko in okoljevarstveno šolo. Spoznali smo 9 poklicev, nekateri so celo deficitarni. Urili smo se tudi na 5 delavnicah. Foto: Simon K.

15 Slike

TD za 7. razred - POŠTA IN TELEKOMUNIKACIJE 2021

Obiskali smo tehnični muzej v Polhovem Gradcu in izvedeli veliko novega o razvoju prenašanja sporočil v antiki pa vse do danes. Sestavili smo telegraf in si pošiljali sporočila z moorsovo abecedo. Zabavno je bilo. Foto: Simon K.

24 Slike

TD za 8. B - ROBOTIKA 2021

Učenci so spoznavali osnove avtonomnih sistemov in robotike. Sestavili so avtnonomno vozilo iz kompletom Mindstorms. Bili so zelo navdušeni. Vsem je uspelo izdelati vozilo in opraviti dve vožnji. Foto: Simon K.

13 Slike

TD za 8. A - ROBOTIKA 2021