Fotografije 20-21

Šolsko leto 2020/21

Podatki in slike na spletni strani so izključna last šole ali avtorjev. Slik in drugega gradiva ni dovoljeno obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja avtorjev oziroma šole.

ŠD - 1. razred 2021

Športni dan 1. razred 31. 3. 2021. Prelep pomladni dan je kot nalašč za naše male športnike, ki uživajo na novem šolskem igrišču. Foto: Jasmina Z.

11 Slike

TD za 4. razred - Zavod 404

Društvo 404 je vodilo tehniški dan Zelena energija in trajnostni razvoj. Zelo so se potrudili in smo se veliko naučili. Foto: Bina C.

7 Slike

Peka kruha

23 Slike

Izdelava masla

7 Slike

Risanje panjskih končnic 2020

Ena izmed dejavnosti v petek je bila tudi risanje panjskih končnic.

15 Slike

Tradicionalni slovenski zajtrk 2020

V petek smo že 10. tradicionalno zajtrkovali doma. Učenci so bili pri ustvarjanju zelo pridni. Nekaj izdelkov objavljamo v galeriji.

40 Slike

TD za 6. razred - ELEKTROTEHNIKA in RECIKLAŽA 2020

Obiskali smo zavod 404, kje smo se naučili spajkati vezje, izdelali smo svetlečo broško ter programirali mikrokontrolerje. (Foto: Simon K.)

14 Slike

TD za 9. razred (gradbeništvo, geodezija, okoljevarstvo) 2020

Spoznavali smo poklice s področja gradbeništva, geodezije in okoljevarstva. Udeležili smo se tudi treh praktičnih delavnic. (Foto: Simon K.)

18 Slike

TD za 7. razred - POŠTA IN TELEKOMUNIKACIJE 2020

Obiskali smo muzej Pošte in telekomunikacij v Polhovem Gradcu. Izvedeli smo veliko novega in sestavili pravi telegraf, ter spoznali morsovo abecedo. (Foto: Simon K.)

16 Slike

ŠD (8. in 9. razred) - Vremščica 2020

Imeli smo se res super, izkoristili smo mir in prelep dan izven šolskih klopi. Šola v naravi.... Foto: Damjana S.

19 Slike

TD za 8. r - ROBOTIKA 2020

Spoznavali smo osnove robotike, uporabo robotov v življenju in sestavili robota - avtonomno vozilo, ki sledi črti. Na koncu smo izvedli tudi mini tekmovanje. (Foto: Simon K. in Pavel V.)

13 Slike

Izdelki iz umetne mase - 8. razred

Dokončali smo izdelke, ki jih lansko leto nismo mogli zaradi dela na daljavo. (Foto: Simon K.)

2 Slike

(Skupno 3.440 obiskov, današnjih obiskov 1)