Prehrana

TEDENSKI JEDILNIKI

Pridržujemo si pravico do spremembe jedilnika v izrednih razmerah.

ODJAVA PREHRANE
Posamezni obrok je pravočasno odjavljen, če se ga odjavi vsaj en delovni dan prej do 10. ure.

Odjava prehrane je od 1. 10. 2023 dalje možna le še preko portala Lopolis.

URNIK KOSIL

Urnik kosil – velja od 8. 11. 2023 dalje

Anketa o šolski prehrani

Anketa o šolski prehrani 2017

Anketa o šolski prehrani 2016

Anketa o šolski prehrani 2015

V spodnji priponki si lahko ogledate alergene, ki so označeni s številkami pri posameznih jedeh.

ALERGENI – OBVESTILO ZA STARŠE

Jedilnike sestavljamo skupaj z učenci. Pridržujemo si pravico do spremembe jedilnika. V šoli pripravljamo zajtrk, malico, kosilo in popoldansko malico. Zajtrk je namenjen učencem, ki so vključeni v jutranje varstvo. Popoldanska malica pa je namenjena učencem, ki so vključeni v podaljšano bivanje.

Učenci  od 1. do 5. razreda malicajo v jedilnici. Ostali učenci malicajo v učilnicah. Malico prinašajo dežurni učenci za malico. Učenci skupaj z učiteljem poskrbijo, da je malica ustrezno razdeljena in zaužita. Po končani malici učenci za seboj pospravijo ostanke hrane in pobrišejo mize, dežurni učenci pa odnesejo posodo in ostanke hrane v kuhinjo. Kosilo imajo vsi učenci v jedilnici. Učenci predmetne stopnje imajo kosilo po končanem pouku; če imajo sedem ur pouka, imajo kosilo po 6. šolski uri. Učenci razredne stopnje imajo kosilo po časovnem razporedu.

Komisijo za šolsko prehrano sestavljajo:

• Tjaša Gašperlin – vodja skupine
  • Tanja Hrkač – član
  • Mojca Urh – član
  • Mitja Kolbe – član

Pomembni dokumenti:

(Skupno 66.205 obiskov, današnjih obiskov 1)