Skoči na glavno vsebino
Select Page

Zaposleni na šoli

Šolsko leto 2023/24

 

Strokovno vodstveni kader

Ravnateljica: Lendita Kljajić Garbajs

Pomočnik ravnateljice: Pavel Virant
TEL: 01 292 76 29

Tajništvo: Alenka Čebulj
Uradne ure: 7.15 – 10.00 in 12.00 – 14.00
TEL: 01 512 47 02

Računovodstvo: Mojca Hribovšek
Uradne ure: 8.00 – 14.00
TEL: 01 292 76 23

Svetovalna služba: Nina Štefanec
Pon., tor., sre., pet.: 8.30 – 10.00
čet.:  16.00 – 17.30
TEL: 01 292 76 24

Knjižnica: Aleksandra Kociper Vodeb
Uradne ure: 8.00 – 14.00
TEL: 01 292 76 32

Psihologinja: Marina Vidmar

Računalnikarja (ROID):
Simon Kurinčič in Mojca Urbas

Vodja kuhinje: Boštjan Duh
TEL: 01 292 76 26

Vodja šolske prehrane: Tjaša Gašperlin
Hišnik: Marjan Novoselec  

Razredniki na razredni stopnji (2023/2024)

1.aMaja Vidmar, RP, JUV  

1.b –  Danijela Dubravac, RP
         (nadomešča Tadeja Zupančič)
         Andreja Absec, 2. strok. del., JUV 

2.aTeja Štefančič, RP

2.bLuciana Legat,  RP
3.aTina Smodiš,  RP

3.bHelena Sirotka, RP (daljša bolniška)
        (nadomeščajo Luciana Legat in drugi)

4.a – Tina Jama Kovač, RP 4.b – Bina Cortese, RP, GEO-6.r

5.a – Ema Borovničar, RP (daljša bolniška)
       (nadomešča več učiteljev)

5.bSimona Dekalan,  RP,   ZGO 6.r
 
Učitelji v podaljšanem bivanju (2023/2024)
 

OPB -1.a,  Jasmina Zakrajšek, ŠPO-4.A

OPB – 2.a, Tanja Hrkač

OPB – 1.b,  Helena Predalič, ŠPO-4.B, NŠP – 5.r

OPB – 3.a in 3.b,  Urša Makovec, ŠPO-5.B

OPB – 2.b, Mojca Urh

OPB – 4.b, Polona Pondelek

OPB – 4.a, Peter Benedetič

OPB –  5.a in 5.b, Robert Teršek, Andreja AbsecTaja Bučar

Razredniki na predmetni stopnji

6.a – Ana Filip, SLJ – 6.a, 7.a, 8.a-I, 9.ab-II, 9.ab-II, dop. p. – 8.r in 9.r

6.b – Ana Gregorič – GUM 4.b, 5.a, 5.b, 6.-9.r,  MPZ, OPZ 

7.aPetra Košir – NAR – 6.b, 7.a,   FIZ, KEM – 8.r, 9.r,   izb. p. POK – 8.r

7.b Marta Grošelj TJA – 6.b, 7.b, 8.b-II, 9.ab-II, izb. p. – NI1 – 7.r, NI2 – 8.r, NI3 – 9.r,  N2N – 4.,5. in 6.r

8.a – Darja Kosmač,  MAT – 6.b, 7.a, 7.b, 8.a, 9.a, dop. p – 6.r, 7.r, 8.r

8.b – Nataša Pivk –  SLJ – 6.b, 7.b,  8.b-II, 8.ab-III, 9.ab-III, dop. p. – 6.r in 7.r

9.aTaja Bučar , ŠPO – 5.A, 6.-9.r – dekleta , izb. p. IŠP, ŠZZ, NŠP – 4.r, OPB – 5.r


9.b
Robert Teršek – ŠPO-fantje  6.-9.r, JUV, izb. p. – ŠZZ, ŠSP, IŠP

Ostali učitelji

Aleksandra Kociper Vodeb – DKE-7.,8.r,  knjižničarka

Tjaša Gašperlin, NAR-6.a, 7.b,  BIO-8.r.,9.r, GOS – 6.r,   izb. p.- SPH-7.r, NPH-9.r, vodja šolske prehrane
Tjaša Petrič – ZGO in GEO – 7.r, 8.r, 9.r

Simon Kurinčič – TIT 6.- 8.r, izb. p. –  RGT, OGL, ROID

Damjana Stopar – LUM 6.-9.r, izb. p.  – LS1, LS2, LS3

Mojca Urbas – izb. p. FI1 – 7.r, FI2 – 8.r, FI3 – 9.r,  UBE – 7.r, NRA-5.,6.r, ROID

Sonja Žagar, TJA – 6.a, 7.a, 8.ab-I, 8.ab-III, 9.a-I, 9.ab-III,  dop. p.- 6.r, 7.r, 8.r, 9.r

Ajda Oven Brecelj – , TJA – 2.r, 3.r, 4.b, 5.r, izb. p. – angleščina 1.r

Pavel Virant – MAT – 6.a, 8.b, 9.b,  dop. p.- 9.r,  pomočnik ravnatelja Tjaša Tavčar – DSP
Tanja Čarman – DSP Lea Vodička – DSP

 

Za pošiljanje elektronske pošte, kliknite na posameznega učitelja. 


 

(Skupno 24.954 obiskov, današnjih obiskov 6)
ZAPRI
Avtorske pravice
Razen tam, kjer je drugače opredeljeno,vsebinana tej stranije licencirano pod Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International licenco.