Za nami je šolsko tekmovanje ACM Bober. V letošnjem šolskem letu je na šolskem tekmovanju ACM Bober skupaj tekmovalo 30.226 tekmovalcev, in sicer 14.898 na tekmovanju Boberček (2.-5. razred) ter 8.760 na tekmovanju Mladi bober (6.-9. razred).

Na naši šoli je letos tekmovalo 162 učencev in učenk od 2. do 9. razreda. Osvojili so 58 bronastih priznanj na državni ravni.

Upamo, da so tudi letos Bobri z raznolikimi nalogami popestrili dneve tekmovalcem. Da bi izvedeli, kaj so imeli bobri v mislih ob sestavljanju nalog, so organizatorji pripravili knjižico z rešitvami

Meje za uvrstitev na državno tekmovanje so naslednje:

• 6. razred – 13 točk,
  • 7. razred – 14 točk,
  • 8. razred – 15 točk,
  • 9. razred – 15 točk.

Tako se je na državno tekmovanje, ki bo v soboto, 7. 1. 2023, uvrstila Neli Ž. P. iz 9. razreda.  Čestitke!

Meje za podelitev bronastih priznanj na državni ravni so:

• v 2. razredu 3 točke,
  • v 3. razredu 6 točk,
  • v 4. razredu 5 točk,
  • v 5. razredu 7 točk,
  • v 6. razredu 8 točk,
  • v 7. razredu 10 točk,
  • v 8. razredu 11 točk,
  • v 9. razredu 11 točk.

Poleg tekmovalcev, ki so dosegli več ali enako kot zgoraj navedeno število točk, dobijo bronasta priznanja tudi vsi tisti, ki so se na šoli uvrstili v zgornjo 1/3 tekmovalcev in hkrati dosegli vsaj polovico možnih točk.

Prejemniki BRONASTIH priznanj 2022/23 (klikni sem)>>>

Vsem tekmovalcem čestitamo za pokazano znanje! Se vidimo prihodnje leto.

Mentor: Simon Kurinčič