Četrtek: Za učenci in učenkami je pestra in zanimiva sreda. Za današnji dan pa upajo da bo zanimiv in prijeten. Čaka jih
preživetje v naravi - zavetišče, idrijski žlikrofi in orientacijski tek.
Vrnejo se jutri okrog 16. ure, odvisno od prometa.
Sreda: dva dneva šole v naravi sta za učenci. Načeloma so učenci kar v redu, zdravi ...
Včerajšnji taborni ogenj je lepo uspel, na ognju so celo pekli hrenovke.
Danes imajo na sporerdu spoznavanje gozda in raziskovanje potoka Gačnik. Popoldne pa bo ena skupina kolesarila do
razgledne točke Hudournik, druga skupina pa se bo spogledovala z robotiko. Zvečer pa jih čakajo šaljive štefetne igre.
Torek: danes učence čakaa dopoldanski pohod do Patizanske tiskarne Slovenija, popoldne pa imajo geografsko in
topografsko orientacijo ter plezanje po umetni steni. Zvečer pa se bodo greli ob tabornem ognju.
Vreme imajo čudovito.
Ponedeljek: Učenci 8. razreda so uspešno prispeli v šolo v naravi na Vojsko. Želimo jim prijeten in deloven teden.
Ko so se učenci namestili, je ena skupinakolesarila do razgledne točke Hudournik, druga pa se je ukvarjala
z robotiko.