Četrtek: včeraj so učenci obiskali soline, se kopali v morju, raziskovali rastje in nekaj časa namenili športnim aktivnostim. Danes jih čaka izlet s kanuji in proučevanje  turizma. Vsi so zdravi in pohvaljeni s strani učiteljic. To pa tudi nekaj pomeni. V petek je previden povratek pred šolo med 15.00 in 15.30.

Sreda: sredino jutro je učence pričakalo brez dežja in z veseljem pričakujejo ladjico, da jih popelje na izlet.

Torek: torkov dan je bil namenjen raziskovanju. Učenci so izvajali fizikalno – kemijske poskuse in se spoznavali z orientacijo.

Ponedeljek: vreme ni vplivalo na izvedbo programa in učenci so v celoti izvedli načrtovane dejavnosti. V skupinah so raziskovali, zvečer pa so obiskali Piran. Vsi so zdravi.

Učenci 7. razreda so uspešno prispeli v šolo v naravi. Menda se vreme izboljšuje … Želimo jim uspešen teden.  Posredujemo še telefonsko številko za nujne primere, ki je 031 753 930.