Pričetek pouka bo v petek, 1. septembra 2017, ob 8.20. Prvošolci bodo prvi šolski dan pričeli ob 10.00 in bodo s programomo zaključili ob 11.30. Pouk učencev od 2. do 9. razreda bo potekal po urniku, s katerim se bodo seznanili pri 1. šolski uri (razredna ura). Prijavljeni učenci se bodo vključili v jutranje varstvo, podaljšano bivanje in popoldansko varstvo. Za prvi šolski dan bodo učenci potrebovali pisalo, zvezek in copate. Učenci se bodo zjutraj preobuli v copate in odšli v matične učilnice, kjer bodo dobili ostale informacije.

URNIK za prvi šolski dan:  urnik – petek

Prevozi bodo potekali po enakem razporedu kot preteklo šolsko leto. Za prijavljene učence bomo pripravili dopoldansko malico, kosilo in popoldansko malico.

Učenci, ki so se prijavili za izposojo učbenikov preko učbeniškega sklada (od 4. do 9. razreda), bodo učbenike lahko prevzeli v sredo, 30. avgusta, od 10. do 14. ure in v četrtek, 31. avgusta, od 9. do 11. ure. Učenci bodo učbenike lahko prevzeli tudi  v petek, 1. septembra 2017.  Učenci 1. razreda bodo učna gradiva prejeli prvi šolski dan v matičnih učilnicah.