V torek,7.3.2017, sredo,7.3.2017 in četrtek, 9.3.2017,  bomo izvedli tečaj drsanja na drsališču v Hali Tivoli. Drsanje bo za učence od 1. do 5. razreda, ki so prijavljeni.

Učenci bodo drsali od 13.30 do 14.30. Po končanem drsanju se bodo vrnili v šolo, kjer bodo imeli podaljšano bivanje po programu. Predviden povratek v šolo bo ob 15.00.

Učenci morajo imeti:

• drsalke, če jih imajo,
  • smučarske hlače ali kombinezon,
  • smučarsko ali kolesarsko čelado, smučarske rokavice (ne pletene ali iz flisa),
  • kakšno pijačo (najbolje vodo) in morda čokolado, piškote (ne čips in podobne stvari). Učenci bodo popoldansko malico pojedli po povratku v šolo.

Opremo naj imajo učenci v nahrbtniku ali torbi in ne v plastični vrečki, ker se ta lahko strga. Učenci, ki nimajo drsalk, jih bodo dobili ob prihodu na drsališče.

Lep pozdrav.                                                                                                                                                         Taja Bučar, prof. šp. vzg.