ZIMSKI ŠPORTNI  DAN ZA UČENCE OD 6. DO 9. RAZREDA

PETEK, 17. februar 2017

1. SMUČANJE – KRANJSKA GORA

Na smučanje  lahko gredo le učenci, ki znajo samostojno smučati in imajo popolno smučarsko opremo. Smučarska čelada je obvezna. Smučali boste v skupini pod vodstvom učitelja. Cena smučarske karte je 12  eur, plača se po položnici. Smuča se do 13. ure.

Zbor pred šolo: 7.45                Odhod avtobusa: 8.00      Prihod nazaj pred šolo: med 14.00 in 14.30

2. DRSANJE in sprehod okoli jezera – BLED

Na drsanje gredo lahko učenci, ki znajo samostojno drsati. Drsanje je organizirano v večnamenski ledeni dvorani Bled od 11. do 13. ure. Učenci morajo biti primerno oblečeni ( ne pozabite na  drsalke, rokavice, kapo). Cena drsanja je 3 eur, plača se po položnici. Učenci, ki nimajo svojih drsalk, prinesejo 4 eur za izposojo s seboj. Izposojo drsalk učenci plačajo sami na drsališču.

Zbor pred šolo: 8.15        Odhod avtobusa: 8.30        Prihod nazaj pred šolo: med 14.00 in14.30

3. POHOD S SANKANJEM IZ PLANICE V TAMAR

Učenci morajo biti primerno oblečeni in obuti ( nepremočljive hlače, vetrovka, kapa, rokavice, visoki pohodni čevlji). Učenci lahko prinesejo sani s seboj. Sankanje s plastičnimi lopatkami in krožniki ni dovoljeno. Oddaljevanje od skupine brez učiteljeve vednosti je strogo prepovedano.

Zbor pred šolo: 8.10        Odhod avtobusa: 8.20        Prihod nazaj pred šolo: med 14.00  in 14.30

Kosila ta dan ni. Malica je za smučarje, pohodnike in sankače.

Učenci so dolžni dosledno upoštevati navodila učiteljev !