Vabimo na brezplačno počitniško športno druženje na OŠ Franca Rozmana Staneta. V času jesenskih počitnic bodo od srede, 2. 11., do sobote, 5. 11. 2016, od 8. do 12. ure dopoldne v veliki šolski telovadnici organizirane različne športne dejavnosti: osnovna motorika, igre z žogo (med dvema ognjema, nogomet, košarka…), ples, balet in ritmična gimnastika. Druženje je namenjeno otrokom med 6 in 14 letom. Organizira ga Klub za športno ritmično gimnastiko Šiška v okviru programa Hura, prosti čas, ki ga financira Zavod za šport RS Planica. Prijave in dodatne informacije na krg.siska@gmail.com in tel. 041 647 124.