Predviden povratek prvošolcev iz šole v naravi je ob 16. uri.

Četrtek

Bili smo v Planici, iskali zaklad, se igrali na igrišču, metali kamne v Pišnico in zvečer zakurili ogenj.

Sreda
Danes smo se vozili s kočijo, kolesom, skirojem. Popoldan smo šli v Kranjsko Goro na sladoled. Zvečer pa smo imeli šaljive igre.

Torek

Po mirni noči smo se zbudili v jasno jutro in se odpravili proti Krnici. Popoldan smo ob Pišnici preizkušali mlinčke, nabirali kamne in izdelovali trenutne slike. Zvečer smo s pomočji svetilk našli škratkov zaklad.

Ponedeljek

Deževno vreme nas ni ustavilo. Vzeli smo dežnike, obuli škornje in se odpravili do jezera Jasna. Obiskala nas je teta Pehta, zvečer pa smo imeli šaljivi kviz. Upamo, da nas ponoči obiščejo gorski škratje.

Učenci 1. razreda so ob deseti uri uspešno prispeli v šolo v naravi. Želimo jim prijeten teden.

Fotografije bomo nalagali v fotogalerijo.