Delavnica animiranega filma o hišnih ljubljenčkih- v živo
Knjižnica Otona Župančiča, mladinski oddelek
26. in 27.10.2015 od 10.00-14.00

Na delavnici se bomo najprej spoznali s pravimi a malo manj običajnimi hišnimi ljubljenčki, dihurjem in kuncem. Mentorji iz društva Zverinice nam bodo povedali kaj o njihovi oskrbi, o problematiki neodgovornega lastništva in posledično zapuščenih “eksotičnih” živali, prenagljenih nakupih in posledicah, ki jih ima vse skupaj na živa bitja in naše okolje. Ker se ta tema tiče tudi staršev, ki na koncu otroku odobrijo nakup živali, so vabljeni k poslušanju tudi oni.
Po uvodu sledi izdelava animiranega filma o živali s katero se bomo spoznali v uvodu.

Delavnico izvajata
SLON Animateka, vzgojno-izobraževalni program animiranega filma in
ZVERINICE, društvo ljubiteljev dihurjev

Delavnica je brezplačna in je namenjena otrokom od 8-12 let. Število prijav je omejeno.

Delavnico sta omogočila Mestna občina Ljubljana in Knjižnica Otona Župančiča

Prijave zbiramo prek elektronskega obrazca TUKAJ