Šolsko leto 2015/16 se bo pričelo v torek, 1. septembra 2015. Učenci 1. razreda bodo prvi šolski dan pričeli ob 10. uri, ostali pa ob 8.20. Učenci 2. in 3. razreda prinesejo prvi šolski dan vsa šolska gradiva enako kot ostale dni pouka, učenci od 4. do 9. razreda pa prvi dan prinesejo copate, beležko in pisalo. Za učence, ki so se prijavili za prehrano, bomo pripravili dopoldansko malico in kosilo. Prevoz bo potekal enako kot v preteklem šolskem letu. Jutranje varstvo se bo pričelo ob 6.05, podaljšano bivanje pa se bo zaključilo ob 17. uri. Učenci, ki so se prijavili za izposojo učbenikov, bodo te lahko prevzeli v ponedeljek, 31. avgusta 2015, od 9. ure naprej v šolski knjižnici. Prevzem učbenikov bo mogoč tudi v torek, 1. septembra.