Učenci od 1. do 5. razreda bodo imeli v torek, 10. februarja, zimski športni dan.
Sankanje za prvi razred v Planici. Odhod ob 8.45, povratek v šolo predvidoma ob 14.30.
Smučanje za učence od drugega do petega razreda v Kranjski Gori. Odhod ob 7.50, povratek predvidoma ob 16.15.
Sankanje za učence od drugega do petega razreda v Podkorenu. Odhod avtobusa ob 8.30, povratek predvidoma ob 14.30.
Drsanje za učence od drugega do petega razreda in pohod za učence od drugega do petega razreda v Tivoliju. Odhod ob 8.20, povratek ob 12.30.
Šolski prevozi bodo potekali po običajnem razporedu. Malico bodo dobili vsi učenci, kosilo pa le drsalci in pohodniki.
Učenci se bodo po končanem športnem dnevu lahko vključili v podaljšano bivanje in varstvo.