Učenke in učenci so že pravi raziskovalci. Raziskovali in ogledali so si slap Gačnik, merili drevesa in spoznavali živali. Znaje so preverili na kvizu, ki je bil menda nekaj posebnega. Ali so jim teknili žlinkrofi, ki so jih sami naredili pa bodo povedali ob prihodu domov. Vrnejo se v petek okrog 16. ure.

________________________________________________________________________________________

Osmošolci so navdušeni nad lepotami Vojskarske planote. Raziskujejo okolico, življenje v potoku in se imajo lepo.

Tudi osmošolci so uspešno prispeli v šolo v naravi. Imajo se lepo. V ponedeljek so kolesarili, plezali, streljali z lokom, zvečer pa so se družili z učenci OŠ Sostro. V torek zjutraj jih je presenetilo jasno nebo in jutranja gimnastika je bila še prijetnejša …