Spoštovani starši in učenci!

Na Fakulteti za strojništvo Univerze v Ljubljani z organizacijo Poletne šole strojništva začenjajo novo obliko predstavitve študija in poklica inženir strojništva, ki bo organizirana na Fakulteti za strojništvo med 17. ter 22. avgustom 2014.

Pripravili so 11 delavnic, kjer bodo udeleženci v malih skupinah spoznavali različna področja študija strojništva. Strojništvo kot del tehnike je zanimivo, ustvarjalno in polno izzivov, predvsem pa omogoča široke možnosti zaposlitve. Poleg poučnih delavnic bomo organizirali tudi popoldanske in večerne aktivnosti, vključujoč športne, kulturne ter druge družabne dejavnosti.

Delavnice so namenjene osnovnošolcem od 8. do 9. razreda in srednješolcem od 1. do 3. letnika. Vse podrobne informacije kot tudi prijave o Poletni šoli strojništva so na voljo na spletni strani www.poletnasolastrojnistva.si.

Poletna šola strojništva 2014