Iz Tedna pisanja z roko je nastal kar mesec pisanja z roko. Sodelovali so vsi učenci šole, kar 394 jih je, več kot 90 staršev in 39 zaposlenih na šoli. Na panojih šolskega hodnika, ograji šole in ograji lokalne knjižnice (kamor so jih pripeli šolski prostovoljci), smo lahko videli, kako se naša pisava spreminja in da je možno zapisati kar več 10 različnih oblik malega pisanega a in t in k in… še kakšne črke.
Zapisane misli smo uporabili pri razrednih urah in v pogovorih o pomembnih stvareh, ki nas spremljajo skozi življenje in pomembnih trenutkih, ki zaznamujejo naše življenje – tudi, ko si tega ne želimo.
Razpisali smo tudi nagrado za učence, ki bodo pravilno ugotovili kar največ pisav zaposlenih na šoli in dobili zmagovalce iz 5. in 7. razreda.
Vaša imena so zapisana na šolskem panoju pri mali telovadnici – prosim, pridite po nagrado v 3.b.

Še nekaj utrinkov ujetih v fotografski objektiv.