Fotografije 17-18

Šolsko leto 2017/18

Podatki in slike na spletni strani so izključna last šole ali avtorjev. Slik in drugega gradiva ni dovoljeno obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja avtorjev oziroma šole.

• Veter v laseh 2014
Sprejem prvošolčkov 2017-18

Prvi šolski dan je bil nekaj novega predvsem za naše prvošolčke, ki so prvič prestopili prag naše šole. Verjamemo, da se bodo v naši šoli počutili prijetno. (Foto: Peter B.)

Ritem na parketu 2017

Zaključna prireditev "Ritem na parketu 2017" z licitacijo in srečelovom. (Foto: Božo S.)

Jesensko srečanje četrtne skupnosti Šentvid 2017

Jesensko srečanje četrtne skupnosti Šentvid 2017 (Foto: Božo S.)

ŠVN za 7. razred 2017

Šola v naravi za učence 7. razredov, 2017.

ŠVN - 8. razred (Vojsko 2017)

Šola v naravi za 8. razred na Vojskem nad Idrijo 2017. (Foto: Pavel V.)

ŠVN - 2. razred (Osilnica 2017)

Šola v naravi za 2. razred v Osilnici.

TD za 6. razred - Tehnološke delavnice 2017

Obiskali smo Zavod 404, kjer smo preživeli zelo zanimiv dan, naučili smo se veliko novega in naredili elektronsko kresničko. V video galeriji je tudi video. (Foto: Simon K.)

Folklorni tabor - Osilnica 2017

Utrinki s folklornega tabora v Osilnici (6. 10. - 8. 10. ). Foto: Tina J. K.

Ekskurzija za 9. r - Posočje 2017

Obiskali smo Idrijo, kjer smo se seznanili z rudarstvom in si ogledali rudnik živega srebra in mesto. V Kobaridu smo obiskali Muzej prve svetovne vojne in Kostnico. Bilo je zanimivo in še vreme nam je služilo. Foto: Hedvika F. in Petra K.

TD za 9. razred - SGGOŠ 2017

17. 10. smo gostovali na omenjeni srednji šoli, kjer smo spoznali različne poklice, možnosti za izobraževanje in se udeležili sedmih delavnic. Imeli smo se lepo. (Foto: Simon K.)

Športni dan - Vremščica 2017

Športni dan za učence od 6. do 9. razreda. V prelepem vremenu smo se povzpeli na Vremščico in uživali v neokrnjeni naravi in lepem razgledu. (Foto: Simon K.)

Orientacijski tek na OŠ FRS 2017

V četrtek, 19. 10. 2017 je potekal v okolici šole orientacijski tek. Namen je bil, da učenci spoznajo ta zanimiv šport, kjer niso potrebne le mišice, temveč tudi glava... (Foto: Simon K., Robert T.)

Vrtec Tinkara na obisku 2017

V torek, 24. 10. 2017 so nas obiskali otroci iz vrtca Tinkara. Bilo nam je lepo. :) Fotografije: Tanja Čarman

Ustvarjalne delavnice z Rado Kos - 4. razred 2017

V petek, 20. 10. 2017 smo četrtošolci ustvarjali z gospo Rado Kos. (Foto: Tina J. K.)

Rolanje v 2. razredu - 2017

Rolanje 2.r. Imamo se fajn! Foto: Urša M.

Vrtec na obisku 2017-18

V torek, 7.11. so nas obiskali otroci iz vrtca Šentvid. Bilo nam je lepo. Foto: Tanja Čarman

TD za 7. r - Dnevi grafike, Muzej pošte 2017

14. 11. smo obiskali Muzej pošte in telekomunikacij. Ogledali smo si stalno zbirko in se udeležili delavnic, ki so jih pripravili študenti NTF Ljubljana. (Foto: Simon K.)

TD za 6. r - Dan slovenske hrane 2017

Tudi na naši šoli smo obeležili Dan slovenske hrane. Začeli smo ga s tradicionalnim slovenskim zajtrkom. Nato smo sami pekli kruh. (Foto: Simon K.)

Obisk Hiše eksperimentov - 4. razred, NTE 2017

Pri neobveznem izbirnem predmetu NTE smo v petek, 24. 11. 2017 obiskali Hišo eksperimentov. Bilo je poučno in zabavno. (Foto: SImon K.)

ŠVN - 4. razred (Medvedje Brdo 2017)

Foto: Peter B.

Izdelava izdelkov za sejem 2017

NA delovno soboto smo ustvarjali izdelke za sejem, ki bo naslednji četrtek.

Skoki na mali prožni ponjavi 2017

Foto: Peter B.

Dan samostojnosti in enotnosti 2017

Foto: Božo S.

Zimski športni dan (5. do 9. razred)

Pohod v Tamar in nato sankanje nazaj... (Foto: Damjana S.Š)

ŠVN - 3. razred 2017/18

Danes še ples jutri pa tekma in že smo doma! (Foto: Peter B.)

ŠVN - 6. razred 2017/18

Šola v naravi - Planica 2017/18 (Foto: Marija K., Robert T., Simon K.)

Adaptacija šole je v teku

Nekaj utrinkov z gradbišča. Ko bo končano, bo super... (Foto: Božo S.)

Smučarski poleti - Planica 2018

Utrinki s Planice (Foto: Damijana S.)

Tečaj drsanja (1. do 3. r)

Foto: Taja B.

Najdeno 2017-18

Tukaj bomo objavljali najdene predmete na šoli v šolskem letu 2017-18.

Izdelki TIT, NTE in OG

Pri TIT, NTE in obdelavi gradiv načrtujemo in izdelujemo različne izdelke. Urimo ročne spretnosti, rokovanje z orodji in stroji ter smo kreativni. (Foto: Simon K.)

Finale v skokih z MPP

Na finalu državnega prvenstva v skokih z male prožne ponjave, ki je potekalo v četrtek, 29.3.2018, je Anže Zalaznik iz 5.a razreda z doseženim 3. mestom odlično zastopal našo šolo. (Foto: Peter B.)

Izdelki pri OGU in TIT

Nekaj utrinkov in praktičnih izdelkov pri tehniki in obdelavi gradiv. (Foto: Simon K.)

Regijsko tekmovanje iz tehnike in tehnologije 2018

V petek je na OŠ Vodice potekalo 41. regijsko tekmovanje iz tehnologije obdelav in konstruktorstva. (Foto: Simon K.)

Robotika - TD za 8. razred 2018

Obiskali smo Fakulteto za elektrotehniko, oddelek za robotiko, kjer smo sestavili in programirali robote s pomočjo sestavljank Lego Mindstorms. Foto: Simon K.

Delavnica o lažnih novicah - 6. r

Delavnica, ki so jo izvedli sodelavci Časorisa o lažnih novicah. (Foto: Simon K.)

Otvoritev razstave 3.LIKfest-a »Avtoportret«

ND - Velenje (8. razred)

Obisk premogovnika v Velenju. (Foto: Ana F.)

Ex tempore 2018 - KD (6.-9.r)

Učenci so izdelovali portrete Ivana Cankarja v različnih tehnikah. (Foto: Damijana S.)

Ribnica 2018 (ND - 6. r)

Ekskurzija v mesto \"suhe robe\" je uspela. Imeli smo se fino in ob tem smo se še veliko naučili. (Foto: Simon K.)

ND - 6. r (Biotehnična fakulteta) 2018

Obiskali smo delavnice na temo rastlinstva na Biotehnični fakulteti in se veliko naučili. Foto: Simon K.

ŠVN za 5. razred 2018

Utrinki ŠVN za 5. razred. (Foto: Taja B.)

ŠVN - 1. razred 2018

ŠVN - Kranjska Gora 2018 (Foto: Peter B.)

Zaključni izlet - 9. razred

Učenci 9. razredov so bili 11. 6. na zaključnem izletu. Vreme jim je več kot služilo. Imeli so se lepo.

ND - 5. r (Cerkniško jezero) 2018

Foto: Damjana S.Š.

(Skupno 7.644 obiskov, današnjih obiskov 1)