Skoči na glavno vsebino
Select Page

Zaposleni na šoli

Šolsko leto 2023/24

 

Strokovno vodstveni kader

Ravnateljica: Lendita Kljajić Garbajs

Pomočnik ravnateljice: Pavel Virant
TEL: 01 292 76 29

Tajništvo: Alenka Čebulj
Uradne ure: 7.15 – 10.00 in 12.00 – 14.00
TEL: 01 512 47 02

Računovodstvo: Mojca Hribovšek
Uradne ure: 8.00 – 14.00
TEL: 01 292 76 23

Svetovalna služba: Nina Štefanec
Pon., tor., sre., pet.: 8.30 – 10.00
čet.:  16.00 – 17.30
TEL: 01 292 76 24

Knjižnica: Aleksandra Kociper Vodeb
Uradne ure: 8.00 – 14.00
TEL: 01 292 76 32

Psihologinja: Marina Vidmar

Računalnikar (ROID): Simon Kurinčič

Vodja kuhinje: Darko Brodarič
TEL: 01 292 76 26

Vodja šolske prehrane: Tjaša Gašperlin
Hišnik: Marjan Novoselec  

Razredniki na razredni stopnji (2023/2024)

1.aMaja Vidmar, RP, JUV

 Tadeja Zupančič, 2. strok. del., JUV      

1.b –  Danijela Dubravac , RP

Andreja Absec, 2. strok. del., JUV 

2.aAgata Kržišnik, RP

2.bLuciana Legat,  RP
Nadomešča:  Vesna Kastelic
3.aTina Smodiš,  RP

3.bHelena Sirotka , RP

4.a – Tina Jama Kovač, RP 4.b – Bina Cortese, RP, GEO-6.r

5.a – Ema Borovničar, RP

5.bSimona Dekalan,  RP,   ZGO 6.r
 
Učitelji v podaljšanem bivanju (2023/2024)
 

OPB -1.a,  Jasmina Zakrajšek, ŠPO-4.A

OPB – 2.a, Tanja Hrkač

OPB – 1.b,   Helena Predalič, ŠPO-4.B, NŠP – 5.r

OPB – 3.a in 3.b,  Urša Makovec, ŠPO-5.B

OPB – 2.b, Mojca Urh

OPB – 4.b, Polona Pondelek

OPB – 4.a, Peter Benedetič

OPB –  5.a in 5.b, Robert Teršek, Andreja Absec,  Tadeja Zupančič, Taja Bučar 

Razredniki na predmetni stopnji

6.a – Ana Filip, SLJ – 6.a, 7.a, 8.a-I, 9.ab-II, 9.ab-II, dop. p. – 8.r in 9.r

6.b – Ana Gregorič – GUM 4.b, 5.a, 5.b, 6.-9.r,  MPZ, OPZ 

7.aPetra Košir – NAR – 6.b, 7.a,   FIZ, KEM – 8.r, 9.r,   izb. p. POK – 8.r

7.b Marta Grošelj TJA – 6.b, 7.b, 8.b-II, 9.ab-II, izb. p. – NI1 – 7.r, NI2 – 8.r, NI3 – 9.r,  N2N – 4.,5. in 6.r

8.a – Darja Kosmač,  MAT – 6.b, 7.a, 7.b, 8.a, 9.a, dop. p – 6.r, 7.r, 8.r

8.b – Nataša Pivk –  SLJ – 6.b, 7.b,  8.b-II, 8.ab-III, 9.ab-III, dop. p. – 6.r in 7.r

9.aTaja Bučar , ŠPO – 5.A, 6.-9.r – dekleta , izb. p. IŠP, ŠZZ, NŠP – 4.r, OPB – 5.r


9.b
Tadej Grabnar – ZGO in GEO – 7.r, 8.r, 9.r

Ostali učitelji

Aleksandra Kociper Vodeb – DKE-7.,8.r,  knjižničarka

Tjaša Gašperlin, NAR-6.a, 7.b,  BIO-8.r.,9.r, GOS – 6.r,   izb. p.- SPH-7.r, NPH-9.r, vodja šolske prehrane
Robert Teršek – ŠPO-fantje  6.-9.r, JUV, izb. p. – ŠZZ, ŠSP, IŠP

Simon Kurinčič – TIT 6.- 8.r, izb. p. –  RGT, OGL, ROID

Damjana Stopar – LUM 6.-9.r, izb. p.  – LS1, LS2, LS3

Mojca Urbas – izb. p. FI1 – 7.r, FI2 – 8.r, FI3 – 9.r,  UBE – 7.r, NRA-5.,6.r, ROID

 Sonja Žagar, TJA – 6.a, 7.a, 8.ab-I, 8.ab-III, 9.a-I, 9.ab-III,  dop. p.- 6.r, 7.r, 8.r, 9.r

Ajda Oven Brecelj – , TJA – 2.r, 3.r, 4.b, 5.r, izb. p. – angleščina 1.r

Pavel Virant – MAT – 6.a, 8.b, 9.b,  dop. p.- 9.r,  pomočnik ravnatelja Tjaša Tavčar – DSP
Tanja Čarman – DSP  Lea Vodička – DSP

 

Za pošiljanje elektronske pošte, kliknite na posameznega učitelja. 


 

(Skupno 23.109 obiskov, današnjih obiskov 15)
ZAPRI
Avtorske pravice
Razen tam, kjer je drugače opredeljeno,vsebinana tej stranije licencirano pod Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International licenco.