Zaposleni na šoli

Za pošiljanje elektronske pošte, kliknite na posameznega učitelja. 

Lahko pa si prenesete in ogledate vse službene elektronske naslove zaposlenih na naši šoli tukaj:

Elektronski naslovi zaposlenih OŠ FRS (datoteka za prenos)

 

Strokovno vodstveni kader

Ravnatelj:  Božo Starašinič

TEL: 01 292 76 21

Pomočnik ravnatelja: Pavel Virant

TEL: 01 292 76 29

Tajništvo: Alenka Čebulj

Razpisi: razpisi@osfrslj.si

Uradne ure: 8.00 – 14.00 

TEL: 01 512 47 02

Računovodkinja: Mojca Hribovšek

Uradne ure: 8.00 – 14.00

TEL: 01 292 76 23

Svetovalna delavka: Olga Oven

Pon., tor., sre., pet.: 8.10 – 9.50

čet.:  16.00 – 18.00

TEL: 01 292 76 24

Knjižničarka: Aleksandra Kociper Vodeb

Uradne ure: 8.00 – 14.00

TEL: 01 292 76 32

Vodja šolske prehrane: Tjaša Gašperlin

Vodja kuhinje: Darko Brodarič

TEL: 01 292 76 26

Razredniki na razredni stopnji   (2018/19)

1. aMaja Vidmar, RP              

3. aMojca Kastelic ,  RP

1. a –Marija Jurman, vzg.,  JUV, OPB – 4.a

3. bHelena Sirotka , RP

1. bTanja Hrkač , RP

4. a – Tina Jama Kovač, RP

1. bAndreja Absec, vzg., OPB – 4.ab, ŠPO-3.a, JUV
4. b –Bina Cortese, RP, GEO-6.r

2. aAgata Kržišnik, RP

5. aEma Borovničar, RP, ZGO-6.r, izbirni p. – NRA (5.r), NTE(4.r)

2. bMojca Urh, RP

5. b – Mojca Likar, RP, GOS – 5.r
Učitelji v podaljšanem bivanju (2018/19)

OPB -1.a  Jasmina Zakrajšek, NŠP-5.r

OPB – 3.a,3.b,  Urša Makovec,  ŠPO 3.b, 5.B

OPB – 1.b Helena Predalič, NŠP – 4.r

 OPB – 4.ab  M. Jurman, A.  Absec,  Damjana Stopar Š.

OPB – 2.a   Nina Štefanec, DSP

OPB – 5.a  Taja Bučar,  ŠPO 4.a, 4.b, 5.b

OPB – 2.b  Peter Benedetič

OPB – 5.b  Tanja Čarman, DSP

Razredniki na predmetni stopnji   (2018/19)

6. a – Marta Grošelj – TJA – 6.a, 7.b, 9.b -II, izbirni p. – NI2, NI3,  N2N – 4. in 5.r

8. aHedvika Fojkar – ZGO, GEO – 7.-9.r

6. b – Petra Košir – NAR – 6.r,  FIZ, KEM – 8., 9.r, izbirni p. – POK

8. b – Nataša Pivk, SLJ – 6.b, 7.b, 8.b, 9.a-I

7. a – Simon Kurinčič – TIT-6.-8.r, izbirni p. – UBE, MME, ROM, OGK, OGL, RGT

9. a – Sonja Žagar, TJA – 6.b, 7.a, 8.a,b, 9.a-I, 9.ab-III
7. b – Marija Košir – MAT – 6.b, 7.b, 8.b, 9.a, 9.b  (nadomešča Darja Mihelčič)

9. bAna Filip, SLJ – 6.a, 7.a, 8.a, 9.b-II, 9.b-III

Ostali učitelji  (2018/19)

Aleksandra Kociper Vodeb – DKE,  knjižničarka

Tjaša Gašperlin, NAR, BIO, GOS, SPH, vodja šolske prehrane
Robert Teršek – ŠPO 6.-9.r, izbirni p. – ŠSP, ŠZZ

Aljoša Lenče Logar – ŠPO 6.-9.r, izbirni p. – IŠP, ŠSP

Damjana Stopar Štrovs – LUM 6.-9.r, izbirni p.  – LS1, LS2, LS3, OPB-4.ab

Mojca Urbas – FI1, N2F, OPB – 5.B

Tanja Zgonc – GUM – 5. – 9.r,  MPZ, OPZ

Ajda Oven Brecelj – TJA – 2.AB, 3AB, 4.B, 5.AB , LUM – 5.A,   NIP – angleščina 1.r

Pavel Virant – MAT – 6.a, 7.a, 8.a pomočnik ravnatelja
Vesna Kotar – DSP Martina Gabrijel – DSP
Vesna Štruc Hlebec – DSP Nataša Bijeljac Kores – DSP
Katarina Bučar – DSP

 

Email this to someonePrint this page
Posreduj ali natisni...
(Skupno 1,386 obiskov, današnjih obiskov 3)