Govorilne ure

MESEČNE GOVORILNE URE  

Govorilne ure bodo vsak drugi četrtek v mesecu.
Za starše učencev razredne stopnje (1. – 5. razred) bodo govorilne ure ob 17.00, za starše učencev predmetne stopnje (6. – 9. razred) pa ob 18. uri. 
TEDENSKE GOVORILNE URE 
 

Starši lahko obiskujejo govorilne ure tudi v dopoldanskem času. Zaradi spoštovanja Zakona o varstvu osebnih podatkov po telefonu in elektronski pošti ne dajemo informacij o učencih, lahko pa dobite na ta način ostale informacije.

 

ŠOLSKO LETO 2019/20

Učitelj:

(1. – 5. razred)

         Razrednik:
Uči: Govorilne ure:

Maja Vidmar

 1. a RP – 1. a SRE, 11.55 – 12.40

Hrkač Tanja

 1. b RP – 1. b ČET, 11.55 – 12.40

Marija Jurman

 vzgojiteljica, učiteljica OPB 1. a,  JUV, OPB SRE, 11.55 – 12.40

Andreja Absec

 vzgojiteljica, učiteljica OPB 1. b,   JUV ČET, 11.55 – 12.40

Agata Kržišnik

2. a RP – 2. a PON, 10.15 – 11.00

Mojca Urh

2. b RP – 2. b SRE, 11.05 – 11.50

Mojca Kastelic

3. a
RP – 3. a SRE, 11.55 – 12.40

Helena Sirotka

3. b
RP – 3. b
TOR, 11.05 – 11.50

Tina Jama Kovač

4. a
RP – 4. a
PON, 10.15 – 11.00

Bina Cortese

4. b
RP – 4. b,    GEO – 6. r
SRE, 11.05 – 11.50

Ema Borovničar

5. a RP – 5. a, ZGO – 6. r,  NRA – 5.r
TOR, 11.05 – 11.50

Mojca Likar

5. b RP – 5. b,  GOS – 5.a PET, 9.10 – 9.55
Ajda Oven Brecelj TJA – 2.-5.r,   N1A – 1.r,  LUM-5.B TOR, 11.55 – 12.40

Helena Predalič

 OPB
OPB – 1. b, NŠP – 4.r
ČET, 11.05 – 11.50

Jasmina Zakrajšek

 OPB OPB – 1. a, NŠP – 5.r
SRE, 11.05 – 11.50

Peter Benedetič

 OPB OPB – 3.b SRE, 11.55 – 12.40

Jasna Rupnik

OPB OPB – 5.a,b ČET, 12.45 – 13.30

Taja Bučar

 OPB OPB 3.A ,   ŠPO – 4.a, 4.b, 5.a
 PON, 11.55 – 12.40

Urša Makovec

OPB OPB 2.B,  ŠPO – 3.a, 5.b TOR, 11.05 – 11.50

Učitelj:

(4. – 9. razred)

RAZREDNIK UČI Govorilne ure

Pavel Virant

/ MAT – 7. a, 8. a, 9. a TOR, 11.05 – 11.50

Tjaša Gašperlin

/ NAR – 7.a,  GOS – 6.r,  BIO – 8.,9.r,  SPH, NPH TOR, 11.05 – 11.50

Simon Kurinčič

8. a TIT – 6.r, 7.r, 8.r,  ROM, MME, OGL, OGU
PET, 11.05 – 11.50

Marija Košir

8. b MAT – 6.a, 6. b, 7. b, 8. b, 9. b PON, 10.15 – 11.00

Tadej Grabnar

9. a
GEO/ZGO – 7.r, 8.r, 9.r  TOR, 11.05 – 11.50

Nataša Pivk

9. b SLJ – 6.a, 7.b,  8.ab-2.sk , 9.b

PON, 9.10 – 9.55 *

*v oktobru od 11.05-11.50

Petra Košir

7. b NAR – 6.a,b, FIZ/KEM – 8.r, 9.r, NAR – 7.b PON, 11.05 – 11.50

Sonja Žagar

6. a TJA – 6.a, 7.b,  8.ab-1.sk,  8ab-3.sk., 9.a, 9.b
ČET, 10.15 – 11.00

Marta Grošelj

7. a TJA – 6.b, 7.a, 8.ab-2.sk., NI1, NI3, N2N-4.-6.r SRE, 10.15 – 11.00

Ana Filip

6. b SLJ – 6.b, 7.a, 8.ab-1.sk, 8ab-3.sk.,9.a, RET-9.r
ČET, 10.15 – 11.00

Aleksandra Kociper V.

/ DKE – 7.r, 8.r PON, 11.05 – 11.50

Mojca Urbas

/  FI1 – 7.r, FI2 – 8.r
ČET, 8.20 – 9.05

Damjana Stopar Štrovs

 / LUM – 6.r, 7.r, 8.r, 9.r, LS1, LS2, LS3
TOR, 11.55 – 12.40

Robert Teršek

 / ŠPO-f : 6.r, 7.r, 8.r, 9.r, IŠP, ŠZZ SRE, 11.05 – 11.50

Aljoša Lenče

 / ŠPO-d : 6.r, 7.r, 8.r, 9.r, IŠP, ŠSP,  ŠZZ
SRE, 10.15 – 11.00

Tanja Zgonc

/ GUM – 5.r, 6.r, 7.r, 8.r, 9.r, MPZ, OPZ
ČET, 11.05 – 11.50

Nina Štefanec

 / OPB – 2ab,  DSP
PET, 11.05 – 11.50

Vesna Kotar

 / DSP TOR, 11.55 – 12.40

Katarina Bučar

 /  DSP TOR, 10.15 – 11.00

Vesna Štruc Hlebec

/ DSP PET, 10.00- 10.45

Nina Podobnik

/ DSP PON, 12.10-12.55

 

 RODITELJSKI SESTANKI


 


Email this to someonePrint this page
Posreduj ali natisni...
(Skupno 813 obiskov, današnjih obiskov 10)