Spoštovani starši,

na povezavi je objavljeno sporočilo za starše ob ponovnem pričetku pouka v šolski stavbi, ki se bo za učence od 1. do 3. razreda pričel v ponedeljek, 18. 5. 2020. Dodana so še navodila, ki nam jih je za učence, ki se bodo vozili s šolskim prevozom, posredoval LPP. Poleg tega prevoznik dodaja, da skladno z navodili NIJZ-ja, maska za otroke do 12. leta ni obvezna je pa priporočljiva. Vsi avtobusi so opremljeni po navodilih NIJZ-ja. Vstop in izstop je mogoče le pri drugih vratih, kjer je to mogoče, pri vstopnih vratih je nameščeno tudi razkužilo za roke. Na sedežih, kjer ni možnosti sedišč, so z vidnimi nalepkami tudi označeni. Obvestilo smo poslali staršem tudi po elektronski pošti v četrtek, 14. 5. 2020.

Za dodatna pojasnila sem na voljo na 031 864 357.

Lepo pozdravljeni

Božo Starašinič, ravnatelj