Včeraj smo po elektronski pošti poslali staršem 1., 2. in 3. razreda obvestilo o pričetku pouka v šolskih prostorih, ki se bo za učence prvega triletja pričel v ponedeljek, 18. maja 2020.
Priložili smo še skupno prijavnico za morebitno vključenost v jutranje varstvo, podaljšano bivanje, koriščenje šolskega prevoza, ter prijavo na prehrano. Priložili smo še Izjavo staršev, s katero starši potrjujejo, da otrok ni imel stikov z okuženimi osebami in tudi sam ni imel simptomov, ki bi nakazovali na okuženost s SARS-Cov-2.
Brez podpisan izjave otrok ne bo smel obiskovati šole. Podrobnejša navodila o vračanju otrok v šolo bomo staršem posredovali v naslednji dneh.

Poslani dopis in obrazci so na voljo na naslednjih povezavah: