Prihod učencev iz šole v naravi je predviden ob 14.30.

Četrtkov dan je bil namenjen preživljanju v naravi. Učenci so izdelali bivake, streljali z lokom in počeli še mnogo poučnih stvari.

Učenci so si sami skuhali sredino kosilo. Tudi pojedli. Menda bodo to storili tudi doma. Med prazniki bo kar nekaj priložnosti za to.

Dopoldanski torek je bil namenjen naravoslovju. Učenci so spoznavali male živali, izdelali sončno uro, popoldne in zvečer pa se bodo spoznavali z astronomijo in gozdom. Pa še pridni so, tako povedo učiteljice.

Ponedeljek je minil, ne boste verjeli, v zimski idili. Skoraj. Učenci so izdelovali igluje, snežake in uživali v zimskih radostih.

Učenci 4. razreda so uspešno prispeli v šolo v naravi. Želimo jim uspešen, delaven in prijeten teden.