Drugošolci danes zaključujejo s šolo v naravi. Menda je bi včeraj prav prijeten in zanimiv dan, ki so ga zaključili s plesom. Več bodo povedali staršem sami. Pred njimi je še današnji preizkus znanja plavanja in odhod domov. Odhod je predviden ob 13.30, prihod pred šolo pa okrog 15. ure.

V torek so učenci spoznali  Formo vivo s kamnitimi skulpturami, pekli sardele, plavali in risali ribe.  Imajo čudovito vreme.

V ponedeljek so učenci opravili preverjanje znanja in si ogledali Sečovljske soline. Zvečer pa so šli še na pohod z lučkami. Menda se imajo super. Obljubili so tudi nekaj fotografij.

Učenci 2. razreda so uspešno prispeli v šolo naravi. Želimo jim uspešen, deloven in prijeten teden.