Prvi šolski dan v šolskem letu 2019/2020 bo v ponedeljek, 2. septembra 2019. Učenci od 2. do 9. razreda bodo pričeli s poukom ob 8.20 v matičnih učilnicah. Učenci naj imajo s seboj copate, pisalo in beležko. Učenci 1. razreda bodo pričeli pouk ob 9.00.  Prevozi, jutranje varstvo, podaljšano bivanje in popoldansko varstvo bodo potekali po enakem razporedu kot v preteklem šolskem letu. Za prijavljene učence bomo pripravili zajtrk, malico, kosilo in popoldansko malico. Razdeljevanje učbenikov iz učbeniškega sklada bo v četrtek, 29. avgusta 2019, in v petek, 30. avgusta 2019, med 8. in 11. uro. Učenci 1. in 2. razreda bodo delovne zvezke prejeli v šoli v ponedeljek, 2. septembra 2019. Garderobne omarice: učenci 5., 7., 8. in 9. razreda bodo uporabljali iste omarice in iste kode kot v preteklem šolskem letu. Učenci 4. in 6. razreda bodo garderobo hranili v drugih omarica kot vpreteklem letu in bodo prejeli nove kode prvi šolski dan.

RAZREDNIKI IN RAZPORED MATIČNIH UČILNIC