Za učence, ki jim starši ne morejo zagotoviti varstva v času stavke, ki bo v sredo, 14. 2. 2018, bo varstvo organizirala šola. Starši lahko učence pripeljejo v varstvo v Ljudski dom od 6. do 8. ure. Ob 8.05 se bodo učenci z avtobusom odpeljali v Zavod svetega Stanislava, kjer bodo ostali do 15. ure, ko se bodo ponovno odpeljali v Ljudski dom, kjer bodo lahko ostali v varstvu do 17. ure. Poskrbljeno bo za jutranji prevoz do Ljudskega doma (običajna šolska vožnja), iz Ljudskega doma do Zavoda svetega Stanislava (ob 8.05), od Zavoda svetega Stanislava do Ljudskega doma (ob 15.00) ter od Ljudskega doma po običajni trasi šolskega prevoza (ob 15.15).  Za učence, ki bodo prišli v varstvo, bomo pripravili prehrano.