7.informativa – sejem izobraževanja in poklicev

Ekipa Varnega interneta ter 7. informativa – sejem izobraževanja in poklicev, Vas vabita na brezplačno predavanje.

Osveščena uporaba spleta in družbena omrežja

Dotaknili se bomo tem, na katere starši redkeje pomislijo, pa pravzaprav predstavljajo aktualne težave in postajajo nujen del sodobne vzgoje za internet in medije: problem kritičnega presojanja informacij, pridobljenih preko spleta, možne posledice nepazljivosti pri ohranjanju zasebnosti, še posebej v spletnih družbenih omrežjih, problematiko objavljanja lastnih fotografij, spletnega ali mobilnega nasilja, obraze sovražnega govora na internetu, nevarnosti zasvojenosti z internetom.

preberivec

Kdaj: Sobota, 24. januar 2015 ob 15h

Kje: Gospodarsko razstavišče, Ljubljana – Velika predavalnica
(predavalnica se nahaja v Avli levo od vhoda)

Trajanje: 60 min

Poletni tabor inovativnih tehnologij 2015

Tudi letošnje poletne počitnice bodo na Fakulteti za elektrotehniko Univerze v Ljubljani popestrili s tradicionalnim Poletnim taborom inovativnih tehnologij.

Petnajst delavnic bo potekalo med 17. in 21. avgustom 2015prijave na zabavno in poučno spoznavanje elektrotehnike in multimedije pa so že odprte.

• 15 delavnic s področij sodobnih tehnologij
  • 5 dni aktivnega raziskovanja, ustvarjanja in zabave
  • 150 radovednih osnovnošolcev in srednješolcev
  • strokovni mentorji s Fakultete za elektrotehniko