Fotografije 17-18

Šolsko leto 2017/18

Podatki in slike na spletni strani so izključna last šole ali avtorjev. Slik in drugega gradiva ni dovoljeno obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja avtorjev oziroma šole.

Sprejem prvošolčkov 2017-18

Prvi šolski dan je bil nekaj novega predvsem za naše prvošolčke, ki so prvič prestopili prag naše šole. Verjamemo, da se bodo v naši šoli počutili prijetno. (Foto: Peter B.)

Ritem na parketu 2017

Zaključna prireditev "Ritem na parketu 2017" z licitacijo in srečelovom. (Foto: Božo S.)

Jesensko srečanje četrtne skupnosti Šentvid 2017

Jesensko srečanje četrtne skupnosti Šentvid 2017 (Foto: Božo S.)

ŠVN za 7. razred 2017

Šola v naravi za učence 7. razredov, 2017.

ŠVN - 8. razred (Vojsko 2017)

Šola v naravi za 8. razred na Vojskem nad Idrijo 2017. (Foto: Pavel V.)

ŠVN - 2. razred (Osilnica 2017)

Šola v naravi za 2. razred v Osilnici.

TD za 6. razred - Tehnološke delavnice 2017

Obiskali smo Zavod 404, kjer smo preživeli zelo zanimiv dan, naučili smo se veliko novega in naredili elektronsko kresničko. V video galeriji je tudi video. (Foto: Simon K.)

Folklorni tabor - Osilnica 2017

Utrinki s folklornega tabora v Osilnici (6. 10. - 8. 10. ). Foto: Tina J. K.

Ekskurzija za 9. r - Posočje 2017

Obiskali smo Idrijo, kjer smo se seznanili z rudarstvom in si ogledali rudnik živega srebra in mesto. V Kobaridu smo obiskali Muzej prve svetovne vojne in Kostnico. Bilo je zanimivo in še vreme nam je služilo. Foto: Hedvika F. in Petra K.

TD za 9. razred - SGGOŠ 2017

17. 10. smo gostovali na omenjeni srednji šoli, kjer smo spoznali različne poklice, možnosti za izobraževanje in se udeležili sedmih delavnic. Imeli smo se lepo. (Foto: Simon K.)

Športni dan - Vremščica 2017

Športni dan za učence od 6. do 9. razreda. V prelepem vremenu smo se povzpeli na Vremščico in uživali v neokrnjeni naravi in lepem razgledu. (Foto: Simon K.)

Orientacijski tek na OŠ FRS 2017

V četrtek, 19. 10. 2017 je potekal v okolici šole orientacijski tek. Namen je bil, da učenci spoznajo ta zanimiv šport, kjer niso potrebne le mišice, temveč tudi glava... (Foto: Simon K., Robert T.)

Vrtec Tinkara na obisku 2017

V torek, 24. 10. 2017 so nas obiskali otroci iz vrtca Tinkara. Bilo nam je lepo. :) Fotografije: Tanja Čarman

Ustvarjalne delavnice z Rado Kos - 4. razred 2017

V petek, 20. 10. 2017 smo četrtošolci ustvarjali z gospo Rado Kos. (Foto: Tina J. K.)

Rolanje v 2. razredu - 2017

Rolanje 2.r. Imamo se fajn! Foto: Urša M.

Vrtec na obisku 2017-18

V torek, 7.11. so nas obiskali otroci iz vrtca Šentvid. Bilo nam je lepo. Foto: Tanja Čarman

TD za 7. r - Dnevi grafike, Muzej pošte 2017

14. 11. smo obiskali Muzej pošte in telekomunikacij. Ogledali smo si stalno zbirko in se udeležili delavnic, ki so jih pripravili študenti NTF Ljubljana. (Foto: Simon K.)

TD za 6. r - Dan slovenske hrane 2017

Tudi na naši šoli smo obeležili Dan slovenske hrane. Začeli smo ga s tradicionalnim slovenskim zajtrkom. Nato smo sami pekli kruh. (Foto: Simon K.)

Obisk Hiše eksperimentov - 4. razred, NTE 2017

Pri neobveznem izbirnem predmetu NTE smo v petek, 24. 11. 2017 obiskali Hišo eksperimentov. Bilo je poučno in zabavno. (Foto: SImon K.)

ŠVN - 4. razred (Medvedje Brdo 2017)

Foto: Peter B.

Izdelava izdelkov za sejem 2017

NA delovno soboto smo ustvarjali izdelke za sejem, ki bo naslednji četrtek.

Skoki na mali prožni ponjavi 2017

Foto: Peter B.

Dan samostojnosti in enotnosti 2017

Foto: Božo S.

Zimski športni dan (5. do 9. razred)

Pohod v Tamar in nato sankanje nazaj... (Foto: Damjana S.Š)

ŠVN - 3. razred 2017/18

Danes še ples jutri pa tekma in že smo doma! (Foto: Peter B.)

ŠVN - 6. razred 2017/18

Šola v naravi - Planica 2017/18 (Foto: Marija K., Robert T., Simon K.)

Adaptacija šole je v teku

Nekaj utrinkov z gradbišča. Ko bo končano, bo super... (Foto: Božo S.)

Smučarski poleti - Planica 2018

Utrinki s Planice (Foto: Damijana S.)

Tečaj drsanja (1. do 3. r)

Foto: Taja B.

Najdeno 2017-18

Tukaj bomo objavljali najdene predmete na šoli v šolskem letu 2017-18.

Izdelki TIT, NTE in OG

Pri TIT, NTE in obdelavi gradiv načrtujemo in izdelujemo različne izdelke. Urimo ročne spretnosti, rokovanje z orodji in stroji ter smo kreativni. (Foto: Simon K.)

Finale v skokih z MPP

Na finalu državnega prvenstva v skokih z male prožne ponjave, ki je potekalo v četrtek, 29.3.2018, je Anže Zalaznik iz 5.a razreda z doseženim 3. mestom odlično zastopal našo šolo. (Foto: Peter B.)

Izdelki pri OGU in TIT

Nekaj utrinkov in praktičnih izdelkov pri tehniki in obdelavi gradiv. (Foto: Simon K.)

Regijsko tekmovanje iz tehnike in tehnologije 2018

V petek je na OŠ Vodice potekalo 41. regijsko tekmovanje iz tehnologije obdelav in konstruktorstva. (Foto: Simon K.)

Robotika - TD za 8. razred 2018

Obiskali smo Fakulteto za elektrotehniko, oddelek za robotiko, kjer smo sestavili in programirali robote s pomočjo sestavljank Lego Mindstorms. Foto: Simon K.

Delavnica o lažnih novicah - 6. r

Delavnica, ki so jo izvedli sodelavci Časorisa o lažnih novicah. (Foto: Simon K.)

Otvoritev razstave 3.LIKfest-a »Avtoportret«

ND - Velenje (8. razred)

Obisk premogovnika v Velenju. (Foto: Ana F.)

Ex tempore 2018 - KD (6.-9.r)

Učenci so izdelovali portrete Ivana Cankarja v različnih tehnikah. (Foto: Damijana S.)

Ribnica 2018 (ND - 6. r)

Ekskurzija v mesto \"suhe robe\" je uspela. Imeli smo se fino in ob tem smo se še veliko naučili. (Foto: Simon K.)

ND - 6. r (Biotehnična fakulteta) 2018

Obiskali smo delavnice na temo rastlinstva na Biotehnični fakulteti in se veliko naučili. Foto: Simon K.

ŠVN za 5. razred 2018

Utrinki ŠVN za 5. razred. (Foto: Taja B.)

ŠVN - 1. razred 2018

ŠVN - Kranjska Gora 2018 (Foto: Peter B.)

Zaključni izlet - 9. razred

Učenci 9. razredov so bili 11. 6. na zaključnem izletu. Vreme jim je več kot služilo. Imeli so se lepo.

ND - 5. r (Cerkniško jezero) 2018

Foto: Damjana S.Š.

(Skupno 7.740 obiskov, današnjih obiskov 1)