Po prvomajskih praznikih bo na šoli potekalo nacionalno preverjanje znanja za učence 6. in 9. razreda.  Ostali učenci bodo imeli pouk po rednem urniku, le 1.ura bo podaljšana do 9.30.  Po končanem preverjanju bo pouk po urniku 2. šolske ure ali po morebitnem razporedu nadomeščanja.

V torek 7. maja 2024 bo preverjanje znanja slovenščine,

v četrtek, 9. maja 2024  preverjanje znanja matematike in

v ponedeljek, 13. maja 2024  preverjanje znanja angleščine za 6. razred in zgodovine za 9. razred.

Nacionalno preverjanje znanja je za učence 6. in 9. razreda obvezno. (Učenci iz drugih držav, ki se šolajo v Sloveniji prvo leto, so preverjanja opravičeni.)

Preverjanje bo potekalo med 8.30 in 9.30.

Učenci 6. in 9. razreda se zberejo ob 8.10 v hodniku  v 2. nadstropju, kjer bo na oglasni deski objavljen razpored.

DOVOLJENI PRIPOMOČKI:

SLOVENŠČINA: moder ali črn kemični svinčnik ali nalivno pero.

MATEMATIKA: moder ali črn kemični svinčnik ali nalivno pero, svinčnik, radirka, šilček, ravnilo, geotrikotnik, šestilo.

ANGLEŠČINA: moder ali črn kemični svinčnik ali nalivno pero.

ZGODOVINA: moder ali črn kemični svinčnik ali nalivno pero.

Pisalo PIŠI – BRIŠI ni dovoljeno!