Na šoli se bo v četrtek, 14. 3., odvilo zanimivo srečanje. Na našo šolo bo prišla oseba, ki je s svojo igrivostjo, zabavnostjo in preprostostjo našla posebno mesto v organizaciji MEPI Slovenija. Naš gost je začel svojo MEPI pot na isti točki, kjer so tudi naši udeleženci, prišel pa na samo čelo organizacije, vmes pa svoje življenje napolnil z neprecenljivimi doživetji in v četrtek jih bo delil z nami.

Veselimo se prijetnega srečanja, nanj pa vabimo vse naše “mepijevce” in pa tokrat tudi vse tiste šestošolce, ki so morda že pomislili, da bi se v naslednjem letu pridružili šolski MEPI družini ter tiste, ki bi jih tovrstno druženje morda zanimalo.

Druženje bo potekalo v učilnici št. 5 v 2. nadstropju, s pričetkom ob 13:45 in bo trajalo do 15. ure.

Na srečanju boste gosta lahko tudi vprašali, kar vas bo zanimalo.

Prisrčno vabljeni.

Šolski MEPI tim