Skoči na glavno vsebino
Select Page

Učenke in učenci naše šole so prejeli naziv “junaki našega časa“.

Naziv podeljuje Slovenska filantropija osnovnim in srednjim šolam ter dijaškim domovom, ki se izkažejo na področju prostovoljstva. Letos je naziv prejelo 35 šol in dijaških domov. Iz naše šole so naziv “junaki našega časa” prejeli Matevž Cedilnik, Ela Gomboc, Katarina Brežnjak, Gaber Mihelčič Marn, Eva Mihelčič Marn, Mark Tomše, Lana Godec, Lona Sieberer, Barbara Zeko in Tilen Kolbe.

Čestitke učenkam učencem in mentoricama Andreji Absec in Tanji Čarman.

https://www.prostovoljstvo.org/junaki-nasega-casa-2023


 

 

(Skupno 222 obiskov, današnjih obiskov 1)
ZAPRI
Avtorske pravice
Razen tam, kjer je drugače opredeljeno,vsebinana tej stranije licencirano pod Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International licenco.