Učenci 3. razreda so uspešno prispeli v zimsko šolo v naravi na Kope. Želimo jim uspešen smučarski teden.

Menda je bilo ponedeljkovo kosilo res super in ni bilo po njem težko preveriti znanje smučanja. Pa še sonce je posijalo. Kaj lepšega si bi še želeli? Učenci so se spoznali še s FIS pravili, potem pa so po večerji odšli še na večerni sprehod z lučkami. ‘Dan je bil kar dolg, ampak zabaven’, so besede enega od otrok 🙂. Fotografije so že na voljo v fotogaleriji. Torek je minil kot bi mignil. Kako, da ne? Naučili so se uporabljati vlečnico in nekateri tudi sedežnico, orientirali so se v naravi pa še policist jih je obiskal. Menda je bila zanimiva in poučna učna ura. V sredo smučajo vsi … Nekoč je bila to pesmica v podporo slovenskim smučarjem (… smučajmo vsi, Bojan in mi …). Res je, sreda je bila zelo uspešen smučarski dan in najboj zagnani smučarji so smučali še na nočni smuki. Uao … Morda pa bo kdo šel celo po Bojanovih, Rokovih, Matejinih, Tininih, Ilkinih … stopinjah. Kar pa ni najpomembnejše. Pomembnejše je šport vzljubiti in ga gojiti … Četrtek, petek in še kakšen dan zraven pa naj bo tema za vikend družinski pogovor.

(Skupno 1.398 obiskov, današnjih obiskov 1)