Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da se od ponedeljek, 16. 3. 2020 pa do preklica, pouk izvaja na daljavo.
Dnevno spremljajte spletno stran in elektronsko pošto.

Uporabljala se bodo razredna in predmetna E-spletišča.
Za izbirne predmete MME, ROM, FI1, FI2 in FI3 pa E-učilnice, kot so jih učenci uporabljali že do sedaj. Prijavne podatke imajo.
  • Učenci od 1. do 5. razreda sledijo spletišču razreda kjer bodo najkasneje do 22. ure objavljena gradiva za naslednji dan.
  • Pouk učencev od 6. do 9. razreda se bo odvijal po prilagojenem urniku (1. teden – PDF). Urniki bo objavljen za vsak teden posebej.
    Tako bo tudi objavljeno gradivo na spletiščih predmetov do 22. ure za naslednji dan.
  • Gradiva za geografijo in zgodovino 6. razreda je objavljeno v spletnih učilnicah učiteljic razrednega pouka, ki ta dva predmeta poučujeta.
  • Starši se lahko za dodatna pojasnila v zvezi z objavljenimi gradivi posvetujejo z učiteljem, ki otroka uči preko elektronske pošte.
Dostop je mogoč preko zgornjega menija na naši strani (E-učilnice in E-spletišča).
.

Skupaj bomo prebrodili tudi te krizne razmere. Z dobro voljo in vašo pomočjo bomo zagotovo zmogli.

Otroci bodo morda potrebovali malce vaše pomoči, vzpodbude in kontrole, da stvari stečejo.

(Skupno 1.822 obiskov, današnjih obiskov 1)