Tukaj se nahajajo obvestila o prihajajočih informativnih dnevi, dnevih odprtih vrat za pridobivanje informacij in vpisih v srednje šole.

Informacije bomo sproti dodajali.

• 12. Informativa se približuje s svetlobno hitrostjo (24. in 25. januarja na Gospodarskem razstavišču).
    V dveh dneh bodo mladi na enem mestu lahko iskali številne odgovore, ki se jim porajajo pri vprašanju KAM NAPREJ.  Program>>>

• V sredo, 29. januarja 2020, bomo na Srednji šoli za gastronomijo in turizem Ljubljana, organizirali Dan odprtih vrat za devetošolce.
    Vabimo učence vaše šole, da nas obiščejo.
    Podrobnosti: SSGT 2019>>>

• Informativni dan dekliškega nogometnega oddelka NZS (DNO) Gimnazije Šiška (GŠ) in ŠC PET (Šolski center za pošto, ekonomijo in telekomunikacijo Ljubljana). Informativni dan bo potekal v petek, 14.02.2020.

Vljudno vas prosimo, da predstavite vsebino in/ali sporočilo prepošljete morebitnim kandidatkam letnika 2005, ki letos obiskujejo 9. razred osnovne šole ter njihovim staršem oz. skrbnikom.

Email this to someonePrint this page
Posreduj ali natisni...