Z učenci 6. razreda smo letos sodelovali na likovnem natečaju “Naravne in druge nesreče – Pozor, nevarne snovi”, ki ga je razpisala URSZR. Na natečaju je sodelovalo več kot 3600 učencev iz slovenskih in zamejskih šol, šol s posebnim programom ter vrtcev. Na državni nivo se je uvrstilo 242 izdelkov iz izpostav URSZR, med katerimi je komisija v štirih kategorijah izbrala po pet izdelkov, ki so prijeli državna priznanja.

Med njimi je bila tudi risba naše učenke Kandite Rexhbeqaj, ki se je tudi udeležila slavnostne podelitve nagrad in priznanj v Izobraževalnem centru za zaščito in reševanje na Igu.

Čestitamo!