V torek, 22. septembra, bomo izvedli prvi športni dan za učence 3., 4. in 5. razredov v novem šolskem letu 2015/2016.

Zbor za učence je v torek 22.9.2015 ob 8.20 uri pred šolo. Malico prejmejo učenci v šoli. Kosilo, prevoz in popoldansko varstvo bodo potekali po urniku.

Otrok naj bo ta dan pohodništvu primerno obut ( športni čevlji) in oblečen (tanke dolge športne hlače, kratka majica ter anorak).S seboj naj ima nahrbtnik z rezervno majico, dodatno pijačo, manjšo sladkarijo ter 2 EUR, če bo žeja na vrhu prehuda.

Predviden povratek vseh pohodnikov s Toškega čela je predvidoma ob 12.30 uri, s Planine nad Vrhniko pa ob 13.30 uri.

ŠPORTNI POZDRAV!

Šentvid, 18. 9.2015                                                                                                             Vodja ŠD: Peter Benedetič