V ponedeljek, 2.2., torek, 3.2. in petek, 6.2., bomo izvedli tečaj drsanja na drsališču Lumpi parka v Tivoliju. Učenci so razdeljeni v dve skupini: 1. skupina – 1.A, 1.B in 2.B razred, 2. skupina – 2.A, 3.  4. in 5. razred.

Prva skupina bo drsala od 12.30 do 13.30, druga skupina pa od 13.30 do 14.30.

Učenci potrebujejo:

– drsalke, če jih imajo,

– smučarske hlače ali kombinezon,

– smučarsko ali kolesarsko čelado, smučarske rokavice (ne pletene ali iz flisa).

Opremo naj imajo učenci v nahrbtniku ali športni torbi. Učenci, ki nimajo svojih drsalk, jih bodo dobili na drsališču.

Učenci prve skupine se vrnejo v šolo okoli 14.00 in imajo podaljšano bivanje po programu, učenci druge skupine se vrnejo v šolo do 15.00.

Stroški drsanja bodo plačljivi po položnici.

Lep pozdrav  Taja Bučar

Več na povezavi <<<