Spoštovani starši.

Vaš otrok se je odločil vključiti v program Mepi na šoli, ki ga letos na šoli izvajamo prvič. V programu sodelujejo učenci 7. razredov v obliki interesne dejavnosti in učenci 8. razredov kot del mednarodnega programa. Del tega programa je tudi dejavnost pustolovska odprava.  V teku so priprave na odpravo. Ker gre za dejavnost, ki zahteva dobro pripravljenost, tako v psihološkem in fizičnem pogledu, kot tudi v poznavanju določenih  veščin preživetja, je nujno potrebno, da vas o dogajanju seznanimo, saj bojo otroci morali glavni del fizične priprave izvesti tudi v svojem prostem času, saj je uspešnost skupine na odpravi odvisna od slehernega posameznika. V ta namen vas šolska skupina Mepi vabi na pogovorno in predstavitveno srečanje na temo pustolovske odprave, v četrtek, 21. 4., ob 18. uri. Dobimo se pred šolo in bomo posamično in z medsebojno razdaljo vstopili v šolo in se zbrali v učilnici.

Šolska Mepi skupina

Free Survival Skills Cliparts, Download Free Survival Skills Cliparts png images, Free ClipArts on Clipart Library