V primeru izboljšanja epidemiološke situacije v državi obstaja možnost, da bi se v ponedeljek, 7. decembra 2020, učenci od 1. do 3. razreda vrnili v šolske klopi. Ko bo dokončna odločitev o vračanju učencev v šolo sprejeta, bomo starše o tem obvestili.

Predvidevamo, da bo odločitev znana v četrtek, 3. decembra 2020. Ko se bodo učenci vrnili v šolo, bomo na šoli izvajali dejavnosti jutranjega varstva, prevozov, pouka, prehrane, podaljšanega bivanja in popoldanskega varstva podobno kot pred prekinitvijo pouka v šoli.
Zaradi zahteve po nezdruževanju učencev iz različnih oddelkov, bomo prilagodili izvajanje popoldanskega varstva, o čemer bomo starše obvestili s posebnim obvestilom.

Učenci od 4. do 9. razreda se naj bi še naprej izobraževali na daljavo.