Športni dan učencev 4. in 5. razreda – prestavljen na petek, 20. 9. 2019

Športni dan učencev 4. in 5. razreda je prestavljen na petek, 20. 9. 2019. Vse ostalo ostane nespremenjeno.

Športni dan učencev 4. in 5. razreda bo v četrtek, 19. septembra 2019. Učenci dodo opravili pohod na Planino nad Vrhniko. Jutranji prihod učencev v šolo do 8.20,  s pohoda se bodo v šolo vrnili do kosila. Podaljšano bivanje bo potekalo po programu. Učenci bodo potrebovali vremenu primerna oblačila (rezervno majico) in obutev (pohodni čevlji ali superge z narebranim podplatom), nahrbtnik, plastenko z vodo, malico pa bodo dobiiliv šoli. Pa kašen euro za čaj.