PETEK

Polni vtisov se učenci pripravljajo za povratek domov. Pred Ljudskim domom bodo med 15.15 in 15.30.

Četrkove in ostale dogodke bodo staršem predstavili otroci.

SRE

Učenci in učitelji sporočajo, da so preživeli lepo sredino pohodno dopoldne. Vsi so zdravi, več pa bodo povedali v petek, ko se vrnejo domov.

TOR

Prvi dan nam je minil, kot bi mignil. Pred Ljudskim domom smo si tik pred odhodom ogledali zanimivo podobo našega, v podobi napihnjenega tunela, črevesja in njegovih priraslih prijateljev. Ko smo prispeli v prekrasno vilo Šumico, smo se po kosilu in počitku odpravili na zanimiv pohod do Kranjske Gore, kjer smo se posladkali s sladoledom. Izvedeli smo veliko novega o gozdnem bontonu in se po večerji nadvse zabavali v športnih aktivnostih. Bilo je zelo prijetno. Nekaj fotografij je že v galeriji.

LP 1.a in 1.b z učitelji

PON

Učenci prvega razreda so uspešno prispeli v šolo v naravi v Kranjsko Goro. Želimo jim prijeten teden.