Podrobnosti dogodka

Vabilo na 1. roditeljski sestanek (7. razred)

Vabiva Vas na roditeljski sestanek razrednih skupnosti 7. a in 7. b, ki bo v četrtek, 7. septembra 2017, ob 18.00 v učilnici št. 6.

Dnevni red:

1. Šola v naravi – CŠOD Breženka, Fiesa.
  2. Aktualnosti ob začetku šolskega leta.
  3. Volitve predstavnika in njegovega namestnika v Svet staršev.
  4. Pobude, predlogi in vprašanja.

Ljubljana, 1. september 2017                        Hedvika Fojkar (razredničarka 7. a) in Nataša Pivk (razredničarka 7. b)

Vabilo na 1. roditeljski sestanek (2. razred)

Vabimo vas na 1. roditeljski sestanek, ki bo v četrtek, 7. 9. 2017, ob 17. 00.

DNEVNI RED:

1. Šola v naravi.
  2. Delo v šolskem letu 2017/18 (predmetnik, učni načrt, podaljšano bivanje, …).
  3. Volitve predstavnika staršev v svet staršev.
  4. Razno.

Prva točka dnevnega razreda bo potekala za oba razreda v učilnici 2.B razreda. Ostale točke bodo potekale ločeno po oddelkih v matičnih učilnicah.

Ljubljana, 4. 9. 2017                                                 Učiteljice 2. razreda