Letos je bilo praktičnemu delu v delavnici šolsko leto malo bolj naklonjeno. Protikoronski ukrepi so se počasi umikali in končno smo lahko okusili skoraj običajen pouk.
Tako smo lahko nemoteno uporabljali specialne učilnice in to ne na daljavo.
Tako smo skušali v letošnjem letu malce nadoknaditi izdelavo izdelkov, za katero smo bili pri delu na daljavo prikrajšani. Užitek je opazovati otroke, ko izdelujejo izdelke in končno veselje, ko jim uspe izdelek s svojim trudom tudi narediti. Med najboljša vprašanja spada slednje. Kako, a samo še pet minut do konca ure? Saj smo šele začeli… Ja, čas v delavnici očitno teče hitreje… Einstein je imel prav, ko je govoril o relativnosti….

Simon K.