Objavljamo obvestilo, ki smo ga staršem poslali po elektronski pošti.

Spoštovani starši, pozdravljene učenke in učenci.

V ponedeljek, 25. maja 2020, se v šolsko stavbo vračajo učenke in učenci 9. razreda. Na šoli se srečanja z učenci in učenkami veselimo. Upam, da bo čas, ki ga bodo preživeli v šoli, priložnost za uspešen in prijeten zaključek šolskega leta. V prilogi pošiljam navodila za prvi dan. Prepričan sem, da bo kljub nekaterim omejitvam in priporočilom še zmeraj možno vsaj malo nadoknaditi tisto, za kar so bili učenci in učenke prikrajšani v preteklih mesecih. Tudi potrebo po druženju z vrstniki.

Upam, da boste imeli starši, po vrnitvi otrok v šolo, kakšno skrb manj. Želim vam, da z ostalimi skrbmi opravite dobro.

Lepo pozdravljeni

Božo Starašinič, ravnatelj