Jesenske počitnice 2019

Spoštovani,

med 28. in 30. oktobrom organiziramo subvencionirane jesenske počitnice za otroke od 1. do 5. razreda.

NEKAJ MEST JE ŠE PROSTIH.

Otroci se bodo zabavali ob družabnih igrah, v športu in ustvarjanju.

Na voljo bodo imeli ves potreben material za ustvarjanje, potrebna igrala, igrače, športne pripomočke itd. Imeli bodo prostor za druženje, igro, delavnice in športne aktivnosti.

Nesladkani napitki in sadje bodo otrokom na voljo skozi ves dan. Kosilo bo topel obrok.

ŠIŠENSKA JESEN – plakat

Projekt je subvencioniran s stani Mestne občine Ljubljana in Ministrstva za zdravje.

Želimo vam lep začetek tedna,

Katja Kmetec

Brezplačno varstvo otrok – šport

Klub za ritmično gimnastiko Šiška v sodelovanju z Zavodom za šport Planica v času jesenskih šolskih počitnic organizira brezplačno varstvo otrok “Hura, prosti čas” v terminu od 28. do 30. 10. 2019 (3 dni) od 8.00 do 13.00 ure (5 ur) na OŠ Franca Rozmana Staneta v Šentvidu. Prosimo, da se prijavite na spletni naslov: https://www.1ka.si/a/234938. Mesta so omejena.

Hvala in lep pozdrav.

Staša Punčuh