Roditeljski sestanki staršev od 6. do 9. razreda

Roditeljski sestanki staršev od 6. do 9. razreda bodo v četrtek, 17. maja 2018. Ob 17. uri bodo sestanki za starše učencev 6. in 7. razreda, ob 18.15 pa za starše učencev 8. in 9. razreda. Dnevni red se navezuje na aktivnosti do zaključka šolskega leta, na priprave za novo šolsko leto ter oddelčne posebnosti. Govorilne ure z razredniki bodo po končanem sestanku, ostali učitelji pa bodo na voljo od 17.30 do 18.30. Sestanki bodo v prostorih Zavoda svetega Stanislava. Vstop v stavbo bo skozi glavni vhod zavoda.

Roditeljski sestanki staršev od 1. do 5. razreda

Roditeljski sestanki staršev od 1. do 5. razreda bodo v torek, 15. maja 2018. Ob 17. uri bodo sestanki za starše učencev 1. b in 2. razreda (1. a razred bo imel roditeljski sestanek v četrtek), ob 18.15 pa za starše učencev od 3. do 5. razreda. Dnevni red se navezuje na aktivnosti do zaključka šolskega leta, na priprave za novo šolsko leto ter oddelčne posebnosti. Sestanki bodo v prostorih Zavoda svetega Stanislava. Vstop v stavbo bo skozi glavni vhod zavoda.